Regał półkowy

Regał półkowy

Regał półkowy należy od najbardziej uniwersalnych regałów, jakie można znaleźć w ofercie mebli magazynowych. Regały półkowe znajdują wielorakie zastosowanie w składowaniu towarów, które nie są układane na paletach. Regał półkowy to podstawa w każdym magazynie, sklepie, bibliotece, warsztacie czy hurtowni.

Można na nim ułożyć praktycznie wszystko – od kartonów, poprzez części samochodowe, narzędzia, książki, aż po bardziej fantazyjne rzeczy jak np. puchary. Z regałów półkowych korzystają nie tylko firmy, ale również osoby prywatne np. gospodynie w swoich spiżarniach. Świadczy to o ogromnej uniwersalności w ich zastosowaniu.

Jeśli chodzi o regały półkowe warto wziąć przede wszystkim te o modułowej konstrukcji – umożliwia to w przyszłości szybką rozbudowę bez konieczności wymiany całości zestawu by wszystko ze sobą współgrało.

Kolejna kwestia to taka, że warto wybrać modele, które nie wymagają przytwierdzania do ścian, czy podłoża – samonośne konstrukcje są idealnym rozwiązaniem, gdyż w dowolnym momencie można je złożyć, gdy nie są potrzebne lub po prostu zmienić ich miejsce położenia.

Zobacz także: